czwartek, 14 czerwca 2012

KoKo KoKo rezonans ma być spoko:)!

Teraz pozostało czekanie na wynik. Powinien być za 2-3 tygodnie. Była miła pielęgniarka, która zakładała mi wenflon do podania kontrastu. Technik, który mnie "układał", też w porządku. Całość odbyła się bezproblemowo, i oby tak bezproblemowy był wynik. W zabiegowym siedziałam ze starszą panią, która też przyjechała na rezonans. Strasznie się bała, bo miała tomograf, ale MR jeszcze nie. Zapewniałam ją, że nic nie boli, tylko huczy strasznie, ale da się wytrzymać. Udało mi się nawet ją trochę uspokoić, rozmawiałyśmy, żeby się wyluzować. W końcu nikt nie zrozumie się tak dobrze jak dwie osoby po podobnych przejściach.
Jako, że mam już wakacje i dość dużo czasu, pojechałam też do kliniki przy Bujwida, odwiedzić kolegę. Leczyliśmy się w tym samym czasie, niedawno okazało się, że ma nawrót. Bardzo mi przykro z tego powodu, i szkoda mi, że musi jeszcze raz to wszystko przechodzić. Na szczęście ma dobre nastawienie, mówi że się nie da i będzie walczył. Rozczuliło mnie to, że gdy jego mama powiedziała, że jakby mogła, wzięła by tą chorobę na siebie, żeby on nie cierpiał. Odpowiedział: "No coś ty mamo. Ja jestem młody, silny, dam radę. Z Tobą było by gorzej, bo ty to już stara, dawno po trzydziestce, i tyle mocy co ja to nie masz."  Widać, że facecik chce walczyć do końca, wierzy i  nie daje się temu dziadowi. Oby tak dalej. Trzymajcie za niego kciuki. On ma dopiero 13 lat i nabijał się ze mnie, że ja też już jestem stara dupa, bo mam dwudziestkę na karku. Jak miałam 13 lat, też uważałam, że ktoś po trzydziestce jest takiii stary. Teraz, gdy do 30. brakuje mi niewiele ponad 10 lat, już tak nie myślę :)

We wtorek przed meczem we Wrocławiu stada kibiców przewijały się przez ulice. Fajnie to wyglądało, tylko szkoda mi ich gardeł, bo krzyczeli że ho ho. A mecz oglądałam. Z braciszkiem ;]. Dobrze było!

3 komentarze:

 1. Wyniki będą jak najlepsze, trzymam za to kciuki.
  www.paulina-stokrotka.blog.onet.pl <---- to ja i tylko ja!
  Pozdrowionka gorące! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wynik musi być dobry i dostaniesz go razem z wynikami matur, bo to akurat będzie termin ich ogłoszenia. Trzymam mocno kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Będzie spoko ! Ja Ci to rzeczę ! :) :*

  OdpowiedzUsuń