niedziela, 5 sierpnia 2012

Studentka.

News tygodnia- dostałam się na studia. Dzienne. Pedagogika. Jak wszystko dobrze pójdzie do za 3 lata będę miała licencjat i zaocznie zrobię magisterkę. Chciałabym do tego jeszcze logopedię lub surdologopedię. O tak sobie wymyśliłam. Ale nie ma co zbyt daleko wybiegać w przyszłość, bo nigdy nie wiadomo jak to wszystko się potoczy. Ehhh...I kto by 3 lata temu, gdy byłam wychudzoną i wyniszczoną choróbskiem gimnazjalistką pomyślał, że tyle osiągnę. Skończyłam liceum, zadowalająco zdałam maturę, dostałam się na studia. Jakoś sobie radzę, mimo że często dopadają mnie chwile zwątpienia.
Na 24 zarejestrowałam się do DCO, do mojej onkolog. Trzeba w końcu zrobić rozpiskę badań.
W grudniu powinnam mieć kolejny rezonans, znając życie na ten rok nie ma wolnych miejsc, ale trzeba będzie i tak zapytać. W końcu pójdę też do Kochanej Laryngolog, bo przecież muszę zdać relacje z matury, pochwalić się przyjęciem na studia, ponarzekać na innych lekarzy, pośmiać się i w międzyczasie dać obejrzeć gardziołko.

Idę kontynuować leniuchowanie w łóżeczku.
Ślijcie duuuzio siły i energii w stronę Kseny, mojej ulubionej Czarownicy :*

6 komentarzy:

 1. Gratulacje i życzenia dalszych osiagnięć w życiu osobistym i dochodzeniu do zdrowia. Wszelkiej pomyślności.

  OdpowiedzUsuń
 2. GRATULUJĘ! Paulinko, teraz zostało mi tylko, życzyć Ci wytrwałości na studiach i duuuuuuużo zdrówka!
  Trzymaj się! I oby takich optymistycznych wiadomości było jak najwięcej!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale sie ciesze. Studia wspominam jako najfajniejszy okres w moim zyciu. Bedziesz studiowac we wroclawiu? wszystko bedzie dobrze. Gratuluje jeszcze raz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale sie ciesze. Studia wspominam jako najfajniejszy okres w moim zyciu. Bedziesz studiowac we wroclawiu? wszystko bedzie dobrze. Gratuluje jeszcze raz.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję Paulinko ,chociaż moja Pauliśka jest jeszcze w gimnazjum też jej się marzą studia w tym kierunku co Ty ,trzymam kciuki i życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń