poniedziałek, 12 grudnia 2016

Spotkanie Pacjentów 2016.

3 grudnia byłam na Spotkaniu Pacjentów Wyleczonych z Choroby Nowotworowej. Było super, jak zawsze. Udało się spotkać i porozmawiać z bliższymi i dalszymi znajomymi ze szpitalnej sali.
Najbardziej na tych uroczystościach wzrusza mnie spotkanie dawcy i biorcy szpiku. W tym roku swojego bliźniaka genetycznego poznała Ala. Leczyła się w tym samym czasie co ja. Teraz to już dwunastoletnia panienka, a podczas leczenia była małą, słodką dziewczyneczką. To musi być wspaniałe uczucie, uratować komuś życie. Darzę wielkim szacunkiem osoby zgłoszone do bazy DKMS. Gdybym tylko mogła, już dawno zarejestrowała bym się jako potencjalny dawca. Niestety moja przeszłość onkologiczna na to nie pozwala. Tym razem na spotkaniu był ze mną mój narzeczony. Jego również to wszystko poruszyło. Kilka dni później zarejestrował się w bazie dawców szpiku. :-) Może akurat będzie mógł komuś pomóc?


1 komentarz:

 1. Super :) bardzo cieszę się Waszym szczęściem :)
  ja również jestem zarejestrowana w bazie DKMS.
  Teraz czekam, aż się wszystko wygoi, pojadę do pani doktor, ustawi mnie i będę już żyła długo i szczęśliwie :) taki mam zamiar:)
  czego i Wam życzę, kochana :)
  P.S. zmieniłam adres: www.mojwszechswiat-maryska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń