sobota, 20 października 2012

....

I już minęło troszkę czasu, powoli się oswajam z uczelnią. Poznaję ciągle nowe osoby, już nawet załapałam 4 z filozofii...;] Może jakoś to będzie.

A teraz hit sezonu- zapisałam się na kurs prawa jazdy! Część teoretyczną mam już za sobą, być może w tym tygodniu zacznę jazdy.  Boję się trochę, ale chcę. Mam nadzieję, że dam sobie radę, bo kto jak nie ja:)?
Ewentualnie będę nadawała komunikaty radiowe, albo rozwieszała ulotki z informacją żeby w danych dniach nie wychodzić z domów, bo na drodze będzie niebezpieczny kierowca :)
Odrobina adrenaliny dobrze mi zrobi. Muszę podejmować nowe wyzwania, korzystać z życia, a nie żyć przeszłością.

O dziwo nie byłam jeszcze mocniej przeziębiona, ani żadna grypa się mnie nie czepiła. Oby tak dalej. Muszę zarejestrować się do endokrynologa. Przeczuwam, że znów trzeba będzie zwiększyć dawkę euthyroxu, bo włosy lecą mi garściami, ciągle mi zimno. A to są objawy typowe przy niedoczynności tarczycy. Wcześniej to minęło, a teraz znowu wraca.
Jak narazie mamy ładną jesień, u mnie dość ciepło i całkiem sympatycznie za oknem. Jak pomyślę, że niedługo zima, dni jeszcze krótsze niż teraz, i przeraźliwe zimno, mam aż dreszcze. Dla takiego zmarzlucha jak ja to najgorszy czas. Brrr...

3 komentarze:

 1. Cieszę się z tej Twojej pięknej czwóreczki! Oby tak dalej! Cieszę się również z Twojego kursu. Zdasz za pierwszym razem - jestem tego pewna!
  Trzymaj się tam ciepło!
  www.maryska-to-ja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozdrawiam Cię Paulisiu i gratuluję indeksu.
  Niesamowite masz oczy... jasne z ciemną obwódką,są niezwykłe i piękne.
  Trzymaj się dzielnie dziewczynko... :)
  Pomyślności Ci życzę na tej nowej drodze i trochę zazdroszczę.
  Jest fajnie na studiach. Przynajmniej ja to tak dobrze wspominam.
  Uściski i pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Na prawdę pięknie wyglądasz!
  Pozdrawiam :)
  Bluesy

  OdpowiedzUsuń