niedziela, 15 grudnia 2013

DCO

W piątek byłam na wizycie kontrolnej w DCO. Tym razem była Kochana Laryngolog. Wiem, że się powtarzam, ale to naprawdę cudowna kobieta. . Nigdy  nie zostawiła mnie samej z jakimś problemem. W dodatku potrafi rozmawiać jak z człowiekiem, nie tylko jak z pacjentem-zadając książkowe pytania(jak się czujesz? czy coś boli?itp.). Od razu zapytała jak na studiach, pamiętała nawet że zaczęłam robić prawo jazdy. Gdy powiedziałam o zaręczynach, Pani Doktor nie ukrywała zadowolenia:)
Moja onkolog  z DCO wysłała mnie jeszcze na RTG płuc, wszystko w porządku. Udało mi się jeszcze załatwić USG brzucha na wtorek, więc znów czeka mnie wycieczka. Kolejna wizyta dopiero za pół roku, może już będę cały czas jeździła co 6 a nie co 3 miesiące...
Miałam zamiar pojechać do Kliniki przy Bujwida, ale zabrakło czasu, poza tym mojej Ulubionej Doktor nie było-jak zwykle gdy jestem we Wrocławiu.

Ostatni tydzień szkoły, i przerwa świąteczna. Paulinka oczywiście zamiast odpoczywać ma masę nauki. Od razu po nowym roku zaczynają się kolokwia i to duuuże.

4 komentarze:

 1. skąd ja znam ten ból z kołami? Będzie do przodu, Tobie wszystko się udaje - szczęściaro!
  Kiedy zaczyna Ci się sesja? Bo ja już dwa tygodnie po przerwie świątecznej mam pierwszy egzamin...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze nie znamy dokładnych terminów i egzaminach ale już mam zapowiedziane dwa koła 8 i 9 stycznia...

   Usuń
 2. Połamania nóg na egzaminach.
  Cieszę się, że wyniki i samopoczucie dobre.

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia, powodzenia i jeszcze raz powodzenia!!!

  OdpowiedzUsuń